Rozdanie z Murier Paris - wybierz jaki kosmetyk chcesz wygrać!

Niedługo, bo dokładnie 19 lipca, mój blog będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Do tego czasu przygotuję jeszcze dla Was jakąś niespodziankę, ale już teraz zacznijmy od rozdania, w którym sami możecie wybrać sobie, o jaki kosmetyk walczycie!

Pod postem z recenzją serum Ha3+ marki Murier, wiele z Was pisało mi, że marka jest świetna, ale droga, a co za tym idzie - dla niektórych nieosiągalna. Teraz każda moja czytelniczka może spróbować swoich sił w zabawie i spełnić swoje kosmetyczne zachcianki :)

Zasady są proste. Wchodzicie na stronę MURIER, wybieracie kosmetyk, który chcecie wygrać, wypełniacie formularz i czekacie na wyniki :) 

Obowiązkowo należy:
- być publicznym obserwatorem bloga Kosmetyczne Sekrety,
- lubić Murier na Facebooku (link w formularzu poniżej),
- udostępnić info o rozdaniu,
- wypełnić formularz konkursowy.
Czekam na Wasze zgłoszenia! 
Wyniki rozdania pojawią się około 3 dni po jego zakończeniu. Wysyłką nagrody zajmuje się producent kosmetyków Murier, dlatego po ogłoszeniu wyników będę czekać na maila od zwyciężczyni, który będzie zawierał dane do wysyłki.

P.S.
Przypominam o trwającej na blogu wyprzedaży - do kupienia m.in. Annabelle Minerals, Lily Lolo, Bath&Body Works, Golden Rose, Etre Belle i wiele innych perełek. Link [TUTAJ].


13 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis