ZIAJA BlokerOpis produktu:
Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.


Cena: 6,90zł / 60ml


Moja opinia:
Problem nadmiernej potliwości dotyka wielu ludzi, w tym także i mnie. Wstydziłam się chodzić gdziekolwiek, z ogromnymi mokrymi plamami pod pachami. Wyglądało to bardzo nieestetycznie i odstraszało innych ludzi. Szukałam więc rozwiązania mojego problemu. Kupowałam wiele różnych antyperspirantów, ale poza tym, że przyjemnie pachniały, nie robiły nic. W końcu zwróciłam uwagę na BLOKER. Czynnikiem decydującym o zakupie tego specyfiku była zdecydowanie cena. Dość sceptycznie podchodziłam do tego produktu, bo jeśli jest tak tani, to czy może mieć zniewalające działanie? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Przy pierwszej aplikacji czułam swędzenie i pieczenie, potem było już coraz mniej nieprzyjemnego uczucia, aż zniknęło zupełnie, tak samo jak mój problem z potem. Po użyciu BLOKERa mogę cieszyć się suchymi pachami przez cały dzień, pozbyłam się również nieprzyjemnego zapachu. Urzekło mnie również, że nie muszę go aplikować codziennie i to, że jest bezzapachowy. Kupuję go regularnie i będę kupować. Jest to mój absolutny must have.

1 komentarz:

  1. Dzięki za tą recenzję, już jakiś czas temu zastanawiałam się nad kupnem tego blokera i tak jak Ty nie mogłam uwierzyć, że produkt w tej cenie może być wartościowy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis