Dove Summer Glow balsam brązujący normal to dark skin

Opis produktu:
Sumer Glow odżywia oraz stopniowo podkreśla naturalny kolor skóry. Balsam zapewnia piękną barwę letniej opalenizny przez cały rok. Nowa wersja balsamu zawiera unikalną formułę Deep Care Complex - zawierającą składniki odżywcze i nawilżające identyczne z naturalnie występującymi w skórze, znane z korzystnego wpływu na procesy biologiczne na poziomie naskórka:
- CLA (sprzężony kwas linolowy) pomaga poprawiać właściwości barierowe skóry.
- Olejek ze słonecznika jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6.
- Aminokwasy wbudowane w NMF (naturalny czynnik nawilżający skóry) m.in. kwas mlekowy i kolagen utrzymują prawidłowe nawilżenie skóry i nadają jej miękkość.
- Humektanty np. glicerol odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry, procesów złuszczania i funkcji barierowych naskórka.
Dzięki temu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie oraz zdrowy wygląd. Innowacyjna technologia zawarta w balsamie Dove odżywia oraz sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i miękka, a składniki zapewniają 24 godzinne nawilżenie.

Cena: 16,99zł / 250ml

Moja opinia:
Zbliża się lato, trzeba odkryć więcej ciała niż zwykle, a nieopalona skóra nie wygląda zbyt ładnie. Nie lubię chodzić do solarium, więc pomyślałam o zakupie balsamu brązującego, który nada mojemu ciału naturalny, brązowy kolor. Trafiłam akurat na promocję w Rossmannie, więc wzięłam ten - normal to dark skin, zachęcona ciekawym opakowaniem i niską ceną. Nie ma większych problemów z aplikacją, bo balsam nie zostawia smug, ale trzeba smarować nim równomiernie całe ciało. Według mnie trochę długo się wchłania i możemy, niechcący pobrudzić sobie ubrania. Efekt jest rzeczywiście naturalny, chociaż mam wrażenie, że nogi mam lekko pomarańczowe. Ogromnym minusem jest zapach substancji brązujących, który pojawia się po całkowitym wchłonięciu. Skóra, mówiąc szczerze - śmierdzi, i ciężko jest się do tego przyzwyczaić. Co do efektu nawilżenia - nie zauważyłam.

1 komentarz:

  1. Jeżeli chodzi o balsamy brązujące - nienawidzę ich za okropny zapach.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis