BioGarden - Błonnik z ananasem + chrom


Opis producenta:


Działanie:
- kompleks błonnika naturalnego, pęczniejąc powoduje uczucie sytości, poprawia perystaltykę jelit, zmniejsza częstotliwość występowania zaparć
- chrom organiczny ułatwia proces odchudzania regulując przemianę cukrów i tłuszczów w organizmie, obniża poziom cukru we krwi i zmniejsza łaknienie.
- obniża poziom cholesterolu

Zastosowanie: 
Wspomagająco w procesie odchudzania. Wskazany dla osób

z nadwagą, dużym łaknieniem, prowadzących siedzący tryb życia, o małej aktywności ruchowej. W szczególności dla osób o wolnej przemianie materii z tendencjami do zaparć.

Cena:
16 zł/100 tabletek

Moja opinia:
Przed stosowaniem tabletek, miałam duże problemy z wypróżnianiem się, często bolał mnie żołądek, miałam wzdęcia, mój proces trawienia trwał bardzo długo. Po skończeniu opakowania mogę z ręką na sercu powiedzieć, że ten suplement działa! Perystaltyka jelit znacznie się poprawiła, pozbyłam się zaparć, nie mam już żadnych problemów związanych z układem trawienia. Co więcej, spadł mój apetyt, nie sięgam tak często po słodycze, w żołądku mam uczucie sytości, dzięki czemu jem mniej i czuję się lepiej.

Błonnik z ananasem ma jednak swoje wady. Bardzo uciążliwe było dla mnie branie od 6 do 10 tabletek dziennie, więc dawkę zmniejszyłam do 4. Nie wiem czy było to błędem, ale uważam, że działanie tabletek było takie samo, jak brałam 6 tabletek, i takie samo przy zażywaniu 3 czy 4. Przy połykaniu też czasami były problemy, bo od razu po włożeniu do buzi, tabletka rozpuszczała się, pozostawiając dziwny posmak.

Ogólna moja ocena jest zdecydowanie na plus, ponieważ za niską cenę można nabyć dobrej jakości suplement diety i wspomóc procesy trawienne. Nie wiem jak jest ze wspomaganiem odchudzania, ponieważ niestety, ale moja waga stoi w miejscu. Myślę jednak, że w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami można byłoby osiągnąć upragnione efekty.

Z pewnością gdy nadarzy się okazja, bez zastanowienia kupię kolejne opakowanie BioGarden Błonnik z ananasem + chrom, ponieważ akurat ten suplement na mnie zadziałał.

1 komentarz:

  1. Ja też od dłuższego czasu stosuję błonnik i byłam ciekawa jak innym się sprawdza, w sumie zgadzam się z Twoją opinią. Dla mnie pomógł w regulowaniu procesach trawiennych, ale w odchudzaniu już mniej. Więcej na ten temat http://loveofmadlen.blogspot.com/2014/07/czuj-sie-lekko-jedz-bonnik.html Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis