Wyniki konkursu z CeCe of Sweden :)

Do świątecznego rozdania z CeCe of Sweden zgłosiło się 48 osób, a łącznie zdobyliście aż 227 losów :) Do wygrania były 3 zestawy kosmetyków z serii Argan - żel pod prysznic i masło do ciała:
Zanim ogłoszę zwycięzców, opublikuję najpiękniejsze, według mnie, odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmiało: "Dokończ zdanie: Magia Świąt to dla mnie..."

Tanika i Wojtas:
Biały, puchaty śnieżek spadający z nieba kudłatymi płatkami, zapach choinki, szaleństwo barw świątecznych ozdób i dekoracji, aromat pierników, pomarańczy z cynamonem i goździkami oraz różnych innych smakowitości ze świątecznego stołu, a także kwitnąca gwiazda betlejemska, dużo śmiechu, radości i euforii połączonej z rodzinnym ciepłem i kolędami :)

zakochana w kolorkach:
Niesamowity czas.Jedyny okres w roku,kiedy mogę się spotkać z rodziną rozrzuconą po całym świecie.Wspomnienia dzieciństwa i osób,których już z nami nie ma.

Anita B:
... bliskość rodziny, niepowtarzalna atmosfera wyjątkowości i wzajemnej życzliwości, radość, kościelne nabożeństwa w przepełnionych i pięknie udekorowanych świątyniach, Wigilia, śnieg, choinka, prezenty, sanie Mikołaja z Rudolfem na czele, dzieci wypatrujące pierwszej gwiazdki, kolorowe sklepowe witryny, jarmarki bożonarodzeniowe - magia :)

Dorota G:
Magia Świąt to dla mnie...
Biały puch na zewnątrz...
Mama krzątająca się po kuchni...
Ja i tata razem wypatrujący przez okno...
Pierwszej gwiazdki...


Joanna 82:
Pachnąca choinka pięknie ubrana ,potrawy wigilijne na przystrojonym
ślicznie stole.Najważniejsza jest jednak rodzina w komplecie,magia
unosząca się w powietrzu ,
niesamowity klimat i nastrój ,dźwięk kolęd przy dzieleniu się
opłatkiem.To ,że wszyscy w tym dniu są razem,szczęśliwi i weseli.Miłość i radość unosi się w powietrzu.. .to najbardziej niesamowite święta z wszystkich.Na Boże Narodzenie dzieją się Cuda i jednym z nich jest ,że rodzina się jednoczy,spory i ważnie ustają.


Każda odpowiedź miała w sobie coś pięknego, coś, co czyniło ją oryginalną. Dziękuję także za życzenia dla mnie, które dołączałyście w formularzu :) Niestety, nagrodzić mogę tylko 3 osoby, więc, aby nie przedłużać. Zwycięzcami zostają:
Raeszka

kafetka

Karolina Furgacz

Gratuluję dziewczyny i proszę o wysłanie mi Waszych adresów w celu wysłania nagrody na mail justynamietus@gmail.com :)
16 komentarzy:

 1. bardzo się cieszę,że moje skojarzenie Ci się spodobało:)
  Serdecznie gratuluję kobietkom;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  Dziękuję za wyróżnienie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję wygranym :)

  ja coś nie mam szczęścia w konkursach :/

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze ,a dlaczego generator liczb:( jak byłyby wybierane życzenia to z widoczną publikacja miałabym duże szanse:)a coś dla osób ,które wysłały najładniejsze życzenia przewidziano?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. To mi sprawiłaś niespodziankę :).

  Lecę szybciutko wysłać e-maila :).

  OdpowiedzUsuń
 6. nagrodzić 3 osoby ,ale żadna z osób ,które wysłały najładniejsze życzenia nie została nagrodzona,następnym razem przy takich konkursach napisać ,że osoby nie zostają nagradzane za twórczość i wypowiedzi tylko ,generator liczb losuje miejsca i wystarczy wpisać yyh albo be i już można wygrać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast krytykować i denerwować się, radziłabym UWAŻNIE przeczytać regulamin, zanim się weźmie udział w konkursie. Wyraźnie napisałam: zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania :)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis