Konkurs ze sklepem Ukryte w Słowach

Wraz ze sklepem Ukryte W Słowach, który w swojej ofercie ma m.in. najwyższej jakości kosmetyki biodynamiczne, biokosmetyki, kosmeceutyki, dermokosmetyki uznanych producentów, oraz znane i lubiane kosmetyki rosyjskie, przygotowałam dla Was konkurs.
Nie trzeba spełniać miliona wymogów, wystarczy być moim obserwatorem, polubić mnie na Facebooku (można fanpejdżem, ale będę dokładnie sprawdzać!), odpowiedzieć na krótkie pytanie i zostawić swój e-mail.Wygrywają dwie osoby, a nagrodą są vouchery o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie. Niby mało, ale zawsze można zamówić sobie coś fajnego :)

Już dzisiaj mam małą nagrodę dla każdej z Was - rabat w wysokości 15% na zakupy w sklepie.
Wystarczy wpisać hasło SEKRETY15, przy podsumowaniu zakupów.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorami konkursu są: właściciel bloga kosmetyczne-sekrety.blogspot.com i sklep Ukryte W Słowach.
2. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest publiczne obserwowanie bloga i polubienie jego fanpage'a, oraz wypełnienie formularza zamieszczonego w poście.
3. Rozdanie trwa od 21 września do do 10 października 2013 roku.
4. Nagrodą w konkursie są vouchery dla dwóch osób na kwotę 30 zł do wykorzystania w sklepie Ukryte w Słowach w ciągu miesiąca od ich otrzymania.
5. Zwycięzcy zostaną wybrani przez właściciela bloga i poinformowani o wygranej mailowo, oraz w poście na blogu. Będą to dwie osoby, których odpowiedzi wyróżnią się spośród pozostałych.
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 7 dni od jego zakończenia.
7. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883)
8. Rozdanie nie podlega Ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27).
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, możecie też udostępniać informację na swoich blogach (lub na Facebooku), ale nie jest to konieczne. Banner możecie do woli pobierać i dołączać link do tego posta :)

Powodzenia!


8 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz! Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć :)

AddThis